MAWO INVEST sp. z o.o.


Przedmiotem działalności MAWO Invest sp. z o.o. jest świadczenie kompleksowych usług zarządzania nierucho- mościami mieszkalnymi i komercyjnymi, w tym także zaopatrywanie hoteli, ośrodków wczasowych, pensjonatów,
biur i posesji prywatnych we wszelkie instalacje, materiały wykończeniowe i eksploatacyjne, urządzenia i meble
oraz wszelkie inne elementy wyposażenia i materiały, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.


Oferta naszej firmy to zestaw przejrzystych i efektywnych procedur zarządzania, które pozwalają na tworzenie wysokiego standardu obsługi nieruchomości.


Naszym klientom polecamy zawsze najbardziej ekonomiczne sposoby rozwiązywania problemów administracyjnych
i technicznych. Zaangażowanie i kreatywne podejście naszego zespołu, do każdej nieruchomości i problemu, gwarantuje wysoką efektywność pracy, a tym samym sprostanie oczekiwaniom naszych klientów. Zespół naszych pracowników to jeden z kluczowych atutów naszej firmy. Fachowość i kompetencje to cechy, którymi kierowaliśmy się budując profesjonalną kadrę specjalistów.


Współpracujemy również z firmami świadczącymi usługi o charakterze komplementarnym w stosunku do naszej oferty. Dzięki renomowanym partnerom możemy zaoferować naszym Klientom w pełni kompleksową obsługę nieruchomości.


Doświadczenie uczy, że warto tworzyć i realizować  projekty w oparciu o solidnych, doświadczonych i sprawdzonych partnerów, a my cieszymy się, że coraz więcej Klientów z pełną satysfakcją i radością korzysta z naszych usług!